Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Şirket Misyonumuz

1997 Yılımda , Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’ de Hikmet Arslan tarafından ada İçinde Taşımacılık şirketi ile başlayan hikayemiz. Arslan group of companies, ilk günkü heyecan, ilkleri başarma tutkusu ve 25 yılı aşkın iş tecrübemiz ile günümüze kadar gelmiştir. Yıllardır sunduğumuz hizmet ve yaptığımız işler ile hem müşterilerimizin, hem de çözüm ortaklarımızın güvenini kazanmak 25 Yıllık geçmişimizde elde ettiğimiz en büyük değerdir.

Hikmet Arslan’ın Ticarete olan ilgisi 2009 yılında yönümüzü ithalat ihracat sektörüne çevirdi ve Arslan Ticaret LTD. olarak ithalat ve ihracat sektöründeki ilk iştirakimiz başlamış oldu. Arslan Ticaret Ltd. olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en prestijli taşımacılık ve ithalat ihracat şirketi olduk. 2009 yılında Yönetim başkanının değişmesi ile Hikmet Arslan in oğlu Ali Arslan‘ın önderliğinde ciddi bir çıkış yakalayan Şirketimiz 2009 yılından itibaren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inin sınırlarında Taşımacılıkla ithalat & ihracat Finans İnşaat & Emlak , Demir Çelik ve Medya Sektörlerinde Hizmet Vermeye Başladı. Ayrıca Finans Konusunda Teknoloji Ve Yeni Projeler Üzerinde Çalışmaları Sürdüren Arslan Group 2017 Yılında Kuzey Kıbrıs ta ilk kez Kripto Para ile Ödeme Hizmetini Başlattı. Kripto Para Ödeme Hizmetinde Devrim Başlatan Şirketimiz Kısa sürede Kıbrıs’ın Başkenti Lefkoşa da Açılan İlk Şubemiz ardından Dubai, Rusya, İstanbul, Kıbrıs İskele ve Girne bölgesinde aktif hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç analizini yapmak, beklentilerini yönetmek, deneyimlerini önemsemek, çevreye duyarlı projeler ile işbirliği yapmak, geleceği şekillendirecek kuşakları şimdiden anlamaya çalışmak ve onlar ile bir gelecek kurmaya adim atmak, sürdürülebilirlik üzerinde tüm projelere ve uygulamalara katkı koymak olgunlaşan bir Arslan Group için artık temel prensipler olmuştur. Bizlere bu süreçte başta değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarına , ekibimize sonsuz teşekkür ederiz.

  • Kaliteye bizimle daha kolay ulaşın
  • Geri bildirimlerinizi değerlendiriyor ve görüşlerinize önem veriyoruz.
1+
Yıllık Tecrübe
Hikayemiz

Biz Dünya Standartlarında Bir İşletmeyiz

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin +90 (533) 821 85 15